RizVN Login


Sertifikācija

2006. gadā Sociālo tehnoloģiju augstskola veiksmīgi izgāja starptautisko sertifikāciju International Education Society (IES London.2013. gadā Sociālo tehnoloģiju augstskolu reitings tika pacelts līdz augstam līmenim, ar formulējumu «Augstskola, kas regulāri rāda augstu stabilu rezultātu».

IES sertifikāts


  • Katrs STA absolvents saņem IES Starptautisko personīgo sertifikātu.
  • Sertifikāta īpašnieks tiek reģistrēts vienotā starptautiskā darba tirgus bāzē (līdz 20 gadiem).)
  • IES pastāvīgi sadarbojas ar dažādām Eiropas Savienības institūcijām un palātām.
  • Informē par IES sertificēto mācību iestāžu absolventiem, kas meklē vakantas darba vietas iegūtās izglītības jomā.
  • IES sertifikāta esamība ievērojami ceļ konkurētspēju darba tirgū un paplašina augsti apmaksāta, specialitātei atbilstoša darba saņemšanas iespējas.

IES starptautiskie sertifikāti tiek izsniegti angļu un valsts valodās. Sertifikāts arī var būt pārtulkots citās valodās: vācu, franču, spāņu, itāļu, portugāļu, krievu, indonēziešu, vjetnamiešu, ķīniešu, grieķu, zviedru, arābu, japāņu, ungāru, poļu, čehu, slovāku, latviešu, lietuviešu, igauņu, ukraiņu, rumāņu, bulgāru, horvātu. Ticamības pārbaudes nolūkos, informācija par starptautiskiem sertifikātiem tiek publicēta IES Interneta mājas lapā.

International Education Society

Tika nodibināta kā programmas YOUTH organizācija-juridiskā mantiniece.No 1993. līdz 1996. gadam, programmas PHARE vadībā un ar tās finansiālo atbalstu, bija realizēts Lielbritānijas, Polijas, Īrijas un Čehijas Republikas kopīgs projekts. Programmas YOUTH ietvaros tika izpētīta problemātika, kas saistīta ar dažādu pasaules valstu izglītības iestāžu absolventu darbiekārtošanu. Veiktā pētījuma rezultātā bija atklāts, ka viena no galvenajām darbiekārtošanas problēmām ir starptautiska dokumenta – sertif kāta neesamība, kas varētu sniegt darba devējam informāciju par pretendenta uz vakanci iegūtās izglītības kvalitāti.Dati, kas iegūti pētīšanas gaitā, tika likti projekta Certificate pamatā.

Certificate

Projekta Certificate mērķis ir atsevišķu izglītības subjektu un viņu darbības novērtēšanas kritēriju apvienošana. IES rīko izglītības iestādes un tās mācību programmu sertifikāciju. Sertifikācijas rezultāts ir starptautiskās apliecības, kas dod skaidru un precīzu priekšstatu par to, ko un kur students pabeidza, kādā apjomā un kādā līmenī tika īstenota konkrētu mācību programmu nodrošināšana no pasniedzēju puses. Ar starptautisko sertifikātu palīdzību, IES veic izglītības subjekta un viņa produktu esošā līmeņa novērtējumu.

Adrese Rīga

Sociālo tehnoloģiju
augstskola

Adrese: Bezdelīgu iela 12, Rīga, LV-1048
Tālrunis/Fakss: 67461281
Mob. tālrunis: 29243035
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Adrese Daugavpils

Sociālo tehnoloģiju
augstskola

Tālrunis/Fakss: 65442095
Jātnieku iela 87,
kab. Nr. 1-03,
Daugavpils, LV-5400

Bankas rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
"Sociālo tehnoloģiju augstskola"

Reģ.Nr.40003285971
AS „SEB BANKA”
Kods UNLALV2X
konts LV03UNLA0050003528008
Rīga, Bezdelīgu 12
LV-1048, Latvija