RizVN Login


Par mums

Sociālo Tehnoloģiju Augstskola (STA) — vecākā privātā augstākā mācību iestāde Latvijā. Vairāk kā 20 gadu laikā uzkrātā pieredze, nevainojamā reputācija, prasme iet solī ar laiku, ievērojot tradīcijas, ļauj STA būt vienai no labākajām valsts augstskolām. Augstskolai ir Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas beztermiņa akreditācija, kas liecina par augstu STA iegūtas izglītības līmeņa novērtējumu. Par augstskolas atzīšanu ārpus Latvijas liecina dalība IES (International Education Society Ltd., London) — pasaulē lielākajā izglītības apvienībā.

Augstskolā veiksmīgi apvienotas apmācību klasiskās tradīcijas un inovācijas metodes. Mēs pelnīti lepojamies ar augstas kvalifikācijas pasniedzēju sastāvu un mūsdienīgu studiju bāzi. Bez teorētiskajām zināšanām studenti iegūst praktiskās iemaņas, pateicoties lietišķām spēlēm, praktiskām konferencēm, dalībai diskusiju klubos. Bez tam STA radīts Biznesa inkubators studentiem, kas ļauj izveidot personisko biznesu jau mācību laikā.

Kopā ar vācu un krievu partneriem uz STA bāzes tika dibināts Eiropas Izglītības centrs.

Projekta mērķis — izveidot kopējas studiju programmas, organizēt pieredzes apmaiņu, rast iespēju praktizēties Vācijā un Krievijā. Mūsu studenti varēs ne tikai vienlaicīgi iegūt vairāku prestižu augstskolu diplomu, bet arī iepazīties tuvāk ar Eiropas un Krievijas ekonomiku, kas, neapšaubāmi veiksmīgāk integrēs mūsu absolventus starptautiskajā darba tirgū.


Augstskolas akadēmiskais sastāvs – augsti kvalificēti speciālisti ar daudzu gadu docētāja pieredzi. Absolventu vidū veiksmīgi uzņēmēji, vidējā un augstākā posma vadītāji un valsts ierēdņi.

Adrese Rīga

Sociālo tehnoloģiju
augstskola

Adrese: Bezdelīgu iela 12, Rīga, LV-1048
Tālrunis/Fakss: 67461281
Uzņemšanas komisija: 67463160
Administrācija: 29243035
Finanšu nodaļa.: 67466094
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

LATGALES FILIĀLE

Sociālo tehnoloģiju
augstskola

Tālrunis/Fakss: 65442095
Jātnieku iela 87,
kab. Nr. 1-03,
Daugavpils, LV-5400

Bankas rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
"Sociālo tehnoloģiju augstskola"

Reģ.Nr.40003285971
AS „SEB BANKA”
Kods UNLALV2X
konts LV03UNLA0050003528008
Rīga, Bezdelīgu 12
LV-1048, Latvija