RizVN Login


Dokumenti

STA ir beztermiņa akreditēta augstākā mācību iestāde, kam ir visas nepieciešamās licences un atļaujas nodarboties ar doto darbības veidu.

Programmas

Visas augstskolas programmas akreditētas uz maksimālo termiņu – 6 gadi.

Augstskola veiksmīgi izgājusi Eiropas sertifikāciju IES London → un ir starptautiskais augstākās mācību iestādes statuss. STA absolventi saņem diplomu par augstāko LR izglītību un Starptautisko sertifikātu, kas apstiprina iegūtās izglītības kvalitāti.
STA diploms ir starptautiski atzīts, absolventiem ir iespēja strādāt iegūtajā specialitātē, tai skaitā, starptautiskajā darba tirgū.
Ar vairāk kā 20 gadu laikā iegūto darba pieredzi STA ir tiesīgs lepoties ar saviem veiksmīgajiem absolventiem visā pasaulē.

 

Informācijas centrs

+371 67 461 281

: Капитальный ремонт крыши. Быстрый ремонт крыши дома своими руками. Стоимость ремонта крыши. Ремонт потолка своими руками. Качественный ремонт потолков в квартире. Ремонт подвесных потолков. Схема подключения котла отопления. Быстрое подключение котла к системе отопления. Подключение батарей отопления схема.
Продажа самодельных вездеходов. Лучшие самодельные мини вездеходы. Устройство самодельных вездеходов. Ванная комната дизайн фото. Красивый дизайн интерьера ванной комнаты. Дизайн ванной комнаты в квартире. Как начать бизнес с нуля. Лучшие идеи малого бизнеса с нуля. Новый бизнес с нуля. Самодельные квадроциклы чертежи. Как сделать самодельный квадроцикл сегодня. Самодельный квадроцикл своими руками. Стяжка пола своими руками. Быстрая и сухая стяжка пола своими руками. Как сделать стяжку своими руками.

Adrese Rīga

Sociālo tehnoloģiju
augstskola

Adrese: Bezdelīgu iela 12, Rīga, LV-1048
Tālrunis/Fakss: 67461281
Mob. tālrunis: 29243035
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Adrese Daugavpils

Sociālo tehnoloģiju
augstskola

Tālrunis/Fakss: 65442095
Jātnieku iela 87,
kab. Nr. 1-03,
Daugavpils, LV-5400

Bankas rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
"Sociālo tehnoloģiju augstskola"

Reģ.Nr.40003285971
AS „SEB BANKA”
Kods UNLALV2X
konts LV03UNLA0050003528008
Rīga, Bezdelīgu 12
LV-1048, Latvija